actieve outdoor week voor scholen
Wil je een outdoor week voor scholen samenstellen voor een groep leerlingen van het voortgezet, middelbaar of hoger onderwijs? En wil je hierbij een actieve week aanbieden vol outdoor activiteiten? Dan gaan we graag met jullie in gesprek hierover.
We bieden tijdens deze outdoor week voor scholen een op maat gemaakt pakket wat onder andere de volgende onderdelen kan bevatten:
trialrunning
gps tochten
mtb tochten
survival
bootcamp
yoga
rots klimmen
paardrijden
groepsactiviteiten
voeding workshops
Samen met jullie komen we dan tot een aanbod wat passend is voor jullie: Hierin nemen we mee:
Dagindeling/activiteiten die passend is voor jullie groep hierbij houden we rekening met leeftijd/niveau en interesse.
het totaal aantal dagen dat jullie willen verblijven.
een pakket inclusief of exclusief eten en drinken.
In onze accommodatie is er ruimte voor 15 personen bergen, maar er is in overleg ook mogelijkheid om met grotere groepen te komen.
Mocht je hier belangstelling voor hebben, neem dan contact met ons via
info@vandamoutdoor.nl
06-22385487
06-83231290
Prijs in overleg is afhankelijk van aantal dagen, aantal personen, keuze van activiteiten, eten en drinken wel/niet inclusief. Voor een indicatie kunt u kijken op outdoor vakantie






Algemene Voorwaarden
Algemene voorwaarden voor fietsverhuur
In overleg is er veel mogelijk!
In overleg is veel mogelijk voor onze outdoor week voor scholen. Neem dus contact met ons op als je:
specifieke wensen of vragen hebt over activiteiten, de planning enz
langer of korter dan 1 week wilt blijven
met 4 tot 10 personen komt en een weekend/ midweek of 6 daagse op maat wilt, kijk dan ook bij outdoorweek op maat.